Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/svajoniusodai/domains/svajoniusodai.tv/public_html/admin/include_edit/config.php on line 52
Apie mus - Laidos "Svajonių sodai" tinklalapis

Apie mus

Patyrę sodininkai mūsų komandą pažįsta dar nuo 2001 metų, kuomet per Lietuvos regionines televizijas buvo rodoma patarimų apie sodą, daržą, želdinimą laidą „Derliaus kraitė“, vėliau per Baltijos TV laida „Nesėsi – nepjausi“. Ta pati profesionalių sodininkystės ir želdynų specialistų komanda, žinomi šios srities dėstytojai iš A. Stulginskio universiteto ir Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos, konsultuoja laidoje „Svajonių sodai“, kuri rodoma per TV3.

Mes žinome, kad daugelis iš jūsų nori pamatyti anksčiau rodytus laidos „Derliaus kraitė“ patarimus, todėl mes surinkome geriausius ir įdomiausius reportažus apie sodą, daržą, želdynus per paskutinius 10 metų. Juos rasite skiltyje „Vaizdo patarimai“. Informacija bus nuolat papildoma naujais, naudingais reportažais.

Tikimės, kad mūsų tinkalpis jums bus naudingas visus metus. Sukūrėme šio tinklapio mobiliąją versiją, todėl mūsų patarimais galėsite naudotis tiesiog sode ar sodyboje. Jeigu turėsite klausimų, kaip tvarkyti sodą ar sodybą – mūsų suburta specialistų komanda pateiks jums atsakymus. Dar mūsų tinkalpyje jūs galėsite palankiomis kainomis įsigyti įvairių prekių, reikalingų jūsų sodui, daržui ar sodybai. Tad tikimės, kad mūsų elektrininė parduotuvė palengvins jūsų rūpesčių naštą.

Taip pat visuomet laukiame jūsų pastabų, pasiūlymų ir pageidavimų.
 

Rašykite mums

Pagarbiai, Aušra Tubienė

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį


Fatal error: Call to undefined function laiduJS() in /home/svajoniusodai/domains/svajoniusodai.tv/public_html/public.php on line 320